Vieni išklyla per nuodėmę, o kiti per dorybę

 

Daugelis mūsų patiriame nelaimingus atsitikimus , kai atsiduriame ties pavojumi neįvertinus situacijos, kuriose dažniausia mumis palaužia mūsų neapdairumas  ir neįžvalgumas. Skaudu prisiminti patirtį , kurioje yra patirta traumą  . Dažnai psichologiškai savęs neapkenčiame už aplaidumus ar neteisingus pasirinkimus , bet toks būdas dar labiau save leidžia sumenkinti ir tuomet pradedame bijoti savęs ir naujovių.  Įsivaizduokime sportininką sporto salėje ir bandanti pakelti didesnį svorį , kai jėgos nėra išmatuotos ir įvertintos galimybėms, tuomet sportininkas sulaukia traumos , tai bambos išvarža ar kas rimtesnio , tačiau vėliau psichologiškai sunkiau  sugrįžti po tokios traumos ir vėl pradėti sportuoti. Palyginkime, net patį Robertą Javtoką, kuriam buvo sunku ir nelengva po traumų atsisėsti ant suolelio, kai perspektyvus sportininkas didesnę laiko dalį praleidžia ne aikštelėje su draugais tobulinant  ištvermę ir technikos įgūdžius, tuomet išlenda iš vidaus kažkoks netalentingas kirminas ir pradeda ardyti motyvaciją griauždamas sąžinę ir tuomet savyje pasimeti , nes jautiesi lyg būtum patiriąs bankrotą.  Šiais laikais yra bankroto administratorius , kuris gali padėti įvairiais klausymais ir nesvarbu ar būsi juridinis , fizinis asmuo.

Nei vienas nenorime patirti ir sužinoti, tai kas yra bankrotas, bet dažniausia pralaimėjimai veda link laimėjimų , tad ne visada taip blogai būti ne pergalėje. Daugelis norime greitai užlipti į viršūnę, bet sulaukiame netikėtos situacijos , tuomet nežinome kaip protingai gudriai pasielgti ir renkamės įvairius sprendimus sukeltus iš emocijos ar nuo kitų spaudimų, bet ne savo valios ar išmintingo žingsnio patirties, kuris būtų motyvuotas ir tvirtas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

question razz sad evil exclaim smile redface biggrin surprised eek confused cool lol mad twisted rolleyes wink idea arrow neutral cry mrgreen

*