Svajonės

Ar mes nenorime, kad svajonės būtų panašios į realybę, turbūt tam ir svajojame , jog pasiektume ir išpildytume .Atiduodame nemažai savo laiko , kantrybės, jėgų. Kiek kartais reikia savęs atiduoti tik tam, kad pasiektum mažiausią svajonę? Eikvojame daug laiko , bet galime kartais žinodami pasirinkti kitus kelius. Pavyzdžiui: sportininkas atsidaro savo klubą, o verslininkas padaro UAB steigimas. Taigi, mes galime rasti nemažai pasirinkimo , kai norime išpildyti savo , o gal net ir kitų svajones.

Tik reikia aukščiau pakelti būrę, kad rinkos vėjas pagautų ir neštu teigiamų kelių, nors pasitaiko kelyje susidūrimų , bet privalome kartais mokėti susidūrus suktis iš padėties. Svarbu nepasimesti ir tinkamai save vesti . Negalime pasiduoti pašaliniams , kurie atsiranda tyčia  , nes kitaip būsime suvalgyti tų  ,kuriems bus naudingiausia  išstumti iš rinkos. Vieni dirbtinai  plos rankomis bijodami savo viršininkų, o kiti raudonos iš pykčio , jeigu pasiseks užplaukti ant sėkmingo kranto, kuriame  atsiveria įmonės galimybės . Arba priešingai , kai įmonės svajonės dūžta į šukes ir gramzdina į dugną, tuomet esame priversti per daug nemąstyti ,o  artėti  prie UAB pardavimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

question razz sad evil exclaim smile redface biggrin surprised eek confused cool lol mad twisted rolleyes wink idea arrow neutral cry mrgreen

*