Skolinatės iš banko? O gal greitasis kreditas priimtiniau?

Kodėl žmonės retai skolinasi iš bankų? Pirmiausia, skolinamasi dažniausiai tada, kai prireikia nemažos pinigų sumos: kai perkamas naujas namas arba transporto priemonė. Mažoms išlaidoms bankas pinigėlių paprasčiausiai neskolina, nes tai nėra pagrindinė jo užduotis. Taip pat, reikalingas laiduotojas ir užstatas, kuris garantuoja, jog nebūsite neatsakingas mokėtojas. Išties dažnai bankai nukenčia nuo tokių žmonių, kurie neapgalvoję savo veiksmų ima paskolas per daug nesibaimindami, jog jų grąžinti gali tiesiog nepavykti. Paskolai gauti reikia nueiti netrumpa kelią, galbūt todėl bankai nėra pats populiariausias pasirinkimas. Juolab, nuolat per televizija tenka girdėti, jog pastarieji savavališkai padidina palūkanas. Greitos paskolos gali būti pati geriausia išeitis, jei staiga pritrūkote pinigų. Tiesa, ne tik gali būti, o ir yra. Kuomet nereikia palikti užstato arba ieškoti laiduotojo, tai pats patogiausias būdas šiek tiek papildyti savo kiaulę taupyklę.

Paskolą gauti be užstato naudojantis greitojo kredito bendrovėmis paimti yra labai paprasta. Visas kelias tiesiamas iš kelių žingsneliu, kuriais ramiai žengiant galima papildyti savo piniginę. Svarbiausiu aspektu tampa ne tai, kaip greitai jūs gausite norimą sumą, o tai ar gebėsite ją grąžinti. Bankai iki galo nepasitikėdami žmonėmis nenori teikti paskolų neįvertindami jų finansinės situacijos. Tai nereiškia, jog kreditai prieinami kiekvienam, tačiau kelias iki jų yra kur kas lengvesnis. Kodėl žmonės labiau mėgsta greituosius kreditus, o ne ilgalaikes paskolas? Kadangi jų pasiėmimas yra kur kas greitesnis, patogesnis, o ir susitarimas vykstantis tarp abiejų šalių yra kur kas lengvesnis. Jei jums iškilo problemų grąžinant paskolą banke, dažniausiai vadybininkai nenoriai tariasi, kokiais būdais galima klaidą ištaisyti, ypač jei paskola yra maža. Bankuose teikiami pinigai yra nuo tūkstančio litų, tad pasitaiko asmenų, kuriems ir reikalinga tokia suma pinigų. Tačiau bankas yra tokia institucija, kuri orientuojasi į daug didesnes sumas, galbūt todėl, jie nėra linkę ieškoti kompromiso su asmenimis, kurie yra pasiskolinę tokio dydžio sumą. Deja, telieka vienintelis kelias – kreditą grąžinti, o kokiais būdais jūs tai padarysite – jūsų problemos.

Sumos dydis yra kita priežastis, kodėl bankai nėra tokie patrauklūs. Greitieji kreditai internetu teikia labai skirtingo dydžio paskolas. Galite pasiskolinti nuo kelių šimtų iki kelių ar keliolikos tūkstančių litų. Į tokias sumas orientuoti asmenys būtent ir kreipiasi į greitų paskolų bendroves. Jos įvertindamos savo situaciją, jog daugiausia žmonės skolinasi, kad apmokėtų sąskaitas, o tai remiasi, kad paskolos dydis būna kelių šimtų variacijoje, stengiasi į kiekvieną savo klientą žiūrėti rimtai, nepriklausomai nuo to, kokia suma pasiskolinama.

Tik atsakingi asmenys gebės pinigus grąžinti. Būkite vienas jų ir nesivelkite į finansinius žaidimus su profesionalais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

question razz sad evil exclaim smile redface biggrin surprised eek confused cool lol mad twisted rolleyes wink idea arrow neutral cry mrgreen

*