Sekso prekes

Daugelis mūsų gyvenime norime nemažai pasiekti , todėl privalome stengtis ir veržtis į priekį , kodėl ? O kam užleisti kitam vietą? Artimui žmogui , kuri vėliau net neprisimins ….Įsivazduokime , kad kilame karjeros liftu , bent dabar taikomas puikus palyginimas , nei karjeros laiptai . Koks skirtumas ?

Tu lipi savo prakaitu , o pakilsi liftu tik dėka galimybių , kurias mokėsi išnaudoti . Todėl privalome ne tik stengtis vardan to , kad parodytume pastangas ir panašiai , kaip kad daugelis savo bizniukyje priėmą žmogeliukų , kurie puse dienos nardo facebooke ar delfyje , o geriausiu atveju ieškosi pažinčiųar ne prikolas ? Nesvarbu … Svarbiausia apsaugoti nuo noro tą daryti , tai galima programas padaryti , kitaip blokus , kurie neleistu ne savanaudiškai elgtis , bet dėl savo asmeninio gyvenimo . Turime suprasti , būtent ko patįs norime ir ką galime vienas kitam suteikti . Turėdamas krepšinio komanda visada ieškosiu būdų , kaip pritraukti remėjus , o jeigu koks atlikėjas nuo manęs priklauso , tai reklama , kuri man padeda parduoti savo produktą , kuri kažkas finansuotu už pačia reklamą , bet kada komanda neturi tikslo ar puikaus pasiruošimo ir jaučiai išsideformavimas, tuomet verčiau draugauti su lažybomis , nes priešingu atveju nevykdomas susitarimas nuo kurio kenčia ne tik klubas , bet ir visi kiti žmogeliukai , o kad išlaikytum pačia komanda turi kartai būti Fiureris , o kartais ypatingas verslininkas , o dar vėliau puikus pašnekovas ir panašiai ….Kam ? Sąlygos priverčia , kada reikia mokėti pasiduoti aplinkai , jeigu būsi ignoruojamas savo įsitikinimų ir elgsies priešingai , tuomet bus sunkiau . Nes mes dabar turime gyventi , bet ne rytoj ir ne poryt ar po dar kažkiek metų . Dabar turime gyventi ir stengtis , kad vienas kitam būtume puikus dalyviai , kurie nori įrodyti , bet ne atsiradus kokiai smulkmenai išsigalvoti ir neleisti sau laisviau jaustis . Mūsų meilė priemonės , kurios susideda iš prezervatyvai ir sekso prekes .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

question razz sad evil exclaim smile redface biggrin surprised eek confused cool lol mad twisted rolleyes wink idea arrow neutral cry mrgreen

*