Prezervatyvai – ne vaikams skirtas žaisliukas

Prezervatyvai apsisaugojimo prekių hierarchijoje užima pirmą vietą iš rinkos stumdami visas kitas priemones, kurios turi nepalyginamai mažiau pliusų. Štai pastarieji labai populiarūs ne tik tarp suaugusiųjų, bet ir jaunimo, kuris kitų kontraceptinių priemonių gauti negali. Nors apskritai, tai ne mažiems vaikams žaisti skirti balionai, bet geriau jau jų naudojimasis, nei nesaugus lytinis aktas. Problema tame, jog dėl informacijos trūkumo daugelis nusiperka netinkamus prezervatyvus, kurie yra nefunkcionalūs. Teisingas išsirinkimas padės išvengti neplanuoto nėštumo. Taigi, tai nėra įprasta prekė rankama parduotuvėje. Perkate ne pieno pakelį ir ne miltus. Apsisaugojimo priemonės pirkimas reikalauja specifinių žinių.

  • Prezervatyvai dažniausiai plyšta, nes būna įsigyjami netinkamo dydžio. Paprastai nusiperkami per dideli. Dauguma mano, jog problema yra mažume, tačiau atlikti tyrimai parodė, jog standartinio dydžio prezervatyvai netinka įprastam lietuviui. Jie būna arba per platūs, arba per siauri. Tuomet laikas detaliau išanalizuoti, kaip teisingai išmatuoti apimtis ir prieš perkant perskaityti visą ant pakelio pateiktą informaciją.
  • Prezervatyvai matuojami įvertinant lytinio organo apimtį. Standartiniai siekia nuo 11 cm iki 11,5 cm. Jei jūs telpate į šiuos rėmus, vadinasi, jums reikalingas 53 dydžio prezervatyvas. Jei duomenis kitokie, tuomet atitinkamai reikia arba didesnės arba mažesnės numeracijos.
  • Yra asmenų, kurie negali naudoti šių apsisaugojimo priemonių, nes yra alergiški lateksui. Nepradėkite ieškoti kitų būdų nuo neplanuoto nėštumo, kadangi šiuolaikinė rinka siūlo ir prezervatyvus be latekso. Paprasčiausiai skaitykite ką perkate.
  • Jei lytinio akto metu jus nuolatos kankina baimė, jog prezervatyvas gali suplyšti – rinkitės storesnio pluošto apsisaugojimo priemones. Jei manote, jog sargis trukdo pasiekti didesnį pasirinkimą – naudokite plonesnės medžiagos prezervatyvus. Pasirinkimo galimybių yra labai daug, tereikia paieškoti, o ne čiupti pirmus pasitaikiusius po ranka.

Prezervatyvai nuo šiol ne tik apsaugo nuo neplanuoto nėštumo, dar ir geba paįvairinti lytinį aktą. Jei norite pajusti naujų pojūčių, tuomet verta pasižvalgyti po virtualioje erdvėje esančias lentynas. Kuomet pasirinkimas toks platus, kodėl gi neišbandžius. Adomas atsikando obuolio žinodamas visas rizikos galimybes.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

question razz sad evil exclaim smile redface biggrin surprised eek confused cool lol mad twisted rolleyes wink idea arrow neutral cry mrgreen

*