Prezervatyvai internetu muša populiarumo viršūnes

Jokia meilė neatsiejama be lytinio gyvenimo, o žodžiai jog pastarasis turi būti atidedamas po vestuvių daug kam kelia šypseną. Ir visai ne todėl, kad jauni žmonės negeba neužsiiminėti lytiniais santykiais. Todėl, kad pirmiausia, šiais laikais vestuvės būna arba vėlai arba jų nebūna visai, o ir partnerį pažinti prieš pažadant vienas kitam amžiną meilę yra būtina. Logiška, jog vaikučiai taip greitai neplanuojami, todėl būtina įsigyti apsisaugojimo priemonių. Pati populiariausia, turbūt, yra prezervatyvai, kuriuos dar mokyklos suole mums akcentavo švietėjiška veikla užsiimantys asmenys. Prezervatyvai internetu vis labiau populiarėjanti jų įsigijimo vieta, nepaisant to, kad daugelis vaistinių dirba visą parą, arba tiesiog užsukę į bet kurią degalinę galite jų nusipirkti.

Virtualus pasaulis – virtuali apsauga

Kai kurie tautiečiai baiminasi, jog kol prezervatyvai internetu pasieks namus, jų pakuotė gali būti sugadinta ir todėl turinys bus paprasčiausiai nebenaudojamas. Pirmiausia, prekė keliauja ne Lietuvos pašto keliais, o su specialiu kurjeriu, kuris žinodamas ką gabena tikrai saugo prekę. Juolab, kodėl manote, jog šis kurjeris sugadins, o tie asmenys, kurie prekes veža iki vaistinių arba prekybos centrų yra labai atsargūs? Žinoma, baimė pastoti kankina daugelį porų tačiau specialiai juk niekas prezervatyvų nebado… Jų patikimumas įvardytas 97 %, taip pat tam tikras procentas atsiranda iš netinkamo dydžio pasirinkimo. Išties, nutinka taip, kad ir labai besisauganti pora vistiek pamato dvi juosteles nėštumo teste. Pirmiausia vien kaltini prezervatyvų negalima, nes dažnai problemą sukelia ir patys jų naudotojai.

Daugiau prezervatyvų naudotojų = mažiau naudotojų

Apsisaugojimo priemonių yra labai įvairių. Nors prezervatyvai internetu turbūt patys populiariausi, visgi, patogu juos būtų kartu derinti su natūraliomis kontraceptinėmis priemonėmis, pavyzdžiui: vaisingų dienų skaičiavimas. Kiekviena moteris gali paprastai apsiskaičiuoti savo vaisingas dienas. Tarkime, nevaisingųjų metu galite naudoti tik prezervatyvus, o vaisingųjų ir juos ir tabletes PO lytinio akto. Taip būsite tikri, jog nesusilauksite trečio žmogeliuko.

Prezervatyvai internetu populiarėja vis labiau. Gali būti, jog kada nors jie visai bus išimti iš realių parduotuvių rinkos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

question razz sad evil exclaim smile redface biggrin surprised eek confused cool lol mad twisted rolleyes wink idea arrow neutral cry mrgreen

*