Pastoliai, tai mūsų saugumui ir greitumui

Turbūt daugelis atkreipiame dėmesį į statybas , kuriuose kartais įvyksta ne laimės , kai darbuotojai nesilaiko darbo saugos . Nes dažnai  nesuteikta saugi darbo vieta garantuoja ne operatyvų ir ne efektingą darbą, juolab patįs užsakovai dažnai daro spaudimą dėl terminų, kad  atlyginimas būtų pilnai užmokėtas  ir ne sugadintas įmonės vardas.

(Šeimininkai ar vykdytojai , kartais  panašus į tam tikrus animacinius herojus)https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRO6kI1Olm-ZOYCbkP-znAq2By9FgRQGS79SdiWWRqFkVM_QFf3EA

Mes norime , kad statybose dirbantis jaustųsi užtikrinti saugumu , bet niekada negalima pilnai pasitikėti techniką, kuri greitai paruošiama ir ne brangiai kainuojama. Esu dirbęs statybose ir žinau , kurie namai yra brokuoti  , nes kartais pasitaiko , kad didelės įmonės per klaidą pateikią produktą. Pavyzdžiui plokštės , kurios prastesnės dažnai statomos ant garažų sienų , nes mažesnė tikimybė , kad sužeis ar sugadins namo konstrukciją.

Ir viskas įvyksta tik per skubėjimą , nes darbuotojai nemoka iš lėto skubėti , kadangi lyg su botagu vaikosi namo šeimininkai ar vykdytojai .

Taigi, pradėjau kalbėti apie statybas  ir norėčiau paliesti pastolius. Turbūt atkreipiame dėmesį į saugumą , kai darbuotojams reikalingas aukštis ir trumpo laiko darbo rezultatas.

Esu girdėjęs , kad yra žmonių , kurie nukrito nuo ne kokybiškų pastolių, kurie neturėjo tinkamos atramos . Ir dar vienam darbuotojui per neatsargumą žiedas užsikabino už krentančio pastolio . Tai parodo , kad darbuotojai patįs negalvoja apie savo saugumą  ir ne gebėjimą kovoti už darbo saugumą ir savo sveikatos garantija. Bet manau, kad klaida yra užsakovų , kurie priimą sprendimus ir netinkamai daro išvadas ir tik dėl noro sutaupyti pinigus.

Tačiau norėdami sutaupyti ne tik pinigus, bet laiką ir energiją galime atkreipti dėmesį į pastoliu nuoma. Nes pastoliai padeda greičiau pasiekti rezultatą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

question razz sad evil exclaim smile redface biggrin surprised eek confused cool lol mad twisted rolleyes wink idea arrow neutral cry mrgreen

*