Motyvacija

Daugelis norime laimės , nors vieni bijome pripažinti , kad pinigai , tai laimė , nes tada kitiems atrodys, jog mes egoistai, suakmenėja ir tik norintis meilės pinigams. Tada pareiškiame, kad meilė pinigams pas mumis ne egzistuoja , tai reikalas atlikti darbą , kad būtų galima patenkinti standartinius rūpesčius, tačiau kai kitas žmogus daugiau uždirba , tai mes natūraliai pykstame , kitaip urgztame, kaip varnėniukai negavę savo kąsnio.  Mes turime žinoti, kiek mums reikia tos laimės , kuri mums reikalinga ir kiek norime kovoti . Galima pasirinkti paprastesnį gyvenimą ir gyventi paprasčiau. Tačiau turbūt daugelis atkreipiame dėmesį į varniukus ir būna mamos varniukų negailestingos , o kada dar kovoja dėl dėmesio tik labiau parodo , kad nori dėmesio tik sau. Pavyzdžiui varniukų mama sulaukia svetimo varniuko ar tai neparodo , kad žmogui nepakanka dėmesio . Daugelis galime kalbėtis ir ieškoti įvairiausių priežasčių ir pavyzdžių, tačiau  dažnai būna , kad patįs nenorime surasti , o lengviausia matant kito situacija ir aplinkybes išraityti , kaip pačiam naudingaiu. Taip neturi būti. Reikia džiaugtis gyvenimu ir mylėti. Kiekvienas turime suprasti , kad gyvenime esame laimingi, kai norime patįs parodyti sau , o tada pamatys ir kiti . Negalime nuleisti rankų ir ieškoti prasmės , ten kur patįs nenorime , nebent esame įtakojami aplinkybių , kur vertiname laiką . Daugelis turime suprasti , kad mylėti ir džiaugtis, tai du skirtingi dalykai . Mylėti , juk galime , bet džiaugsmas nebus laimingas , kai tam nebus pagrindo. Visur kur , mes privalome matyti daugiau , nes priešingu atveju pradėsime mylėti reklamą.  Mums svarbiausia gyvenime būti laimingais ir stengtis pasiekti daugiau , nei įmanoma. Ar nebūna , kad mes pasimetame , o kažkas tyčia išaukia tam tikrus veiksmus , kaip kad komandoje nereikalingas krepšininkas ir mes susitarsime, kaip tiesiog patraukti už aikštelės , kad leistų mums žaisti , nes visada atrandame įvairiausių žaidimų, kurie mus skatina veržtis į priekį. Nereikia nuleisti rankų per anksti . Reikia stengtis ir eiti į priekį. Turime kovoti . Norime būti laimingi , todėl suprasdami gyvenimo kokybę galime tiesiog rinktis , tai kas mums svarbiausia . Negalime stovėti vienoje vietoje , kai norime didesnių pergalių . Privalome nuolat rinktis , tai kas mums svarbiausia , nes mes žinome, kad norime gyvenime daugiau pasiekti. Negalime pasiduoti . Esame tvirti kovotojai, bet kartais žaidėjai nepaaiškina taisyklių , kurios mums yra svarbios . Mes nesame vaikų darželis. Privalome dirbti ir nuolat stengtis . Mums svarbiausia žinoti ar mes galime būti savimi.

Daugelis darbuotojų turint galvoje darbdavius, tai norėdami užlaikyti darbuotoją stengiasi manipuliuoti atsakomybę. Gali būti labai sąžiningas , doras, protingas, protingai gudrus , tai suteikiantis ir sau , bei kitiems naudą . Tačiau vistiek ateina laikas pastebėti , kad dažnas darbdavių bendravimas specialiai yra režisuojamas , kur stengiamasi  sukompromituoti ir kad jaustų kaltę ir norą dirbti arba tiesiog jau išėjusi mada arba dar kai kur užsilikusi , kur stengiamasi rėkti ir aiškinti savo gyvenimą tarkime aš pykstu kad avarija automobilio buvo padaryta ir noriu akis išdraskyti pasinaudodamas natūraliu pykčiu , kuris padėtų labiau paspausti darbuotojus.  Darbuotojai visi gudrus ir stengiasi santykius gerinti tarp darbdavių , nes priešingų atvejų , juk ne visada galime būti suprasti , kai nepataikausime ir nesutiksime su nuomonėmis. Kai gyvenime pasiekiame kažką labiau , tuomet norime , kad pažymėti , tad atkreipkime dėmesį į limuzinu nuoma ,tai patogus,kada galima iki dešimties ir daugiau pasikviesti į kompaniją keleivių ir drąsiai jaustis ,nes puikios kolonėlės , taip pat dar puikesnis baras , bei galimybė ramiai pasimėgauti vaizdais ir praleisti laiką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

question razz sad evil exclaim smile redface biggrin surprised eek confused cool lol mad twisted rolleyes wink idea arrow neutral cry mrgreen

*