Maudymukas nėščiajai. Toks egzistuoja?

Lietuvoje išties labai mažai galime pasidžiaugti karšta saule ir tyru, žydru vandeniu į kurį galime merkti kojas. Kuomet pagaliau ateina vasara daugelis susimąsto, kokį maudymosi kostiumėlį išsirinkti, kad pastarasis pabrėžtų privalumus ir paslėptų trūkumus. Vasarą mėgsta visi nepriklausomai nuo lyties, amžiau ar socialinės padėties. Juk tai lietuviškasis atostogų metas ir nesvarbu, kad dienomis turite dirbti. Naktys skirtos tik jums. Mėgautis šiluma nori kiekvienas, o ką daryti nėščiosioms, kurios nukeliavusios į paplūdimį taip ir neišlenda iš suknelių, nes rodos nepatrauklu bandyti užsitempti maudymosi kostiumėlį, nors dar pilvuko ir nematyti. Mados industrija nepaliko moterų nelaimėje ir kuria specialius maudymukus nėščiosioms. Puikiausia, jog tokie maudymosi kostiumėliai taip pat yra stilingi ir puošnus, tad ir pilvukas bus gražiai paslėptas ir galėsite jaustis madinga bei graži.

Įprastai daugelis mano, jog nėščiųjų maudymosi kostiumėliai yra vienos dalies ir pagrindinis tikslas yra paslėpti pilvuką. Priešingai, merginoms, kurios savyje nešioja žmogutį rekomenduojama įsigyti dviejų dalių maudymosi kostiumėlį. Paprasčiausiai jo modelis yra toks, kad paslepia pilvuką, bet neveržia ir leidžia pilvukui ramiai gulėti. Nėščiosios maudymosi kostiumėlį sudaro kelnaitės ir marškinukai, kurie gali būti su gražiais raukinukais arba raštais, kurie net ir tokioje situacijoje gebėtų papuošti jūsų figūrą.

Marškinėliai, kaip ir apatinė dalis yra gaminama iš tokios pat maudymuisi skirtos medžiagos, kuri labai greitai džiūna, tad nebijokite ir sušlapti. Viršutinės šleikutės reguliuojasi pagal dydį, krūtinei įtaisomi kaušeliai, o visas drabužis susegamas plastikine susagtėle nugaroje. Marškinėlių ilgį renkatės pačios: jei norite galite ilgesnius, kurie dengia net pusę klubų arba vos dengiančius pilvuką. Išsirinkite tokį modelį, kurį galėsite nešioti ir po gimdymo. Toks maudymosi kostiumėlis labai patogus, kadangi paslepia figūros trūkumus. Tačiau nerekomenduojamas tiesiog stambioms moterims, kadangi šis dizainas jau asocijuojasi su nėštuke. Suklaidinti žmonės gali jus įžeisti.

Kelnaitės būna dažniausiai įprastos formos arba šortukų tipo. Svarbiausia, kad liemuo būtų pažemintas ir nespaustų pilvuko. Tuomet galėsite jaustis patogiai.

Maudymosi kostiumėliai reikalauja specialios priežiūros ir visiškai nesvarbu kokio jie modelio yra. Tiesa, paprasčiausiai nėščiųjų turi kur kas daugiau medžiagos, taigi automatiškai reikalauja atidesnės priežiūros. Plauti rekomenduojama tik rankomis.

Pigus variantas, kurį galite naudoti paplūdimyje, jei nenorite leisti papildomų pinigų naujam maudymosi kostiumėliui yra rasti suknelę ir ją naudoti kaip maudymosi drabužį. Žinoma, tuomet geriau į jūrą nelįsti, tačiau trumpa suknutė gali būti puikus pasirinkimas gulint paplūdimyje. Sušlapusi medžiaga džius labai ilgai, taigi net ir pačią karščiausia dieną pasilieka susirgimo galimybė. Patogumo dėlei įsigykite nedidelį chalatėlį, kuriuo galėsite apsigaubti, kad per daug nenudegtumėte, o jei pasidarys vėsu, taip pat užsigaubus sušiltumėte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

question razz sad evil exclaim smile redface biggrin surprised eek confused cool lol mad twisted rolleyes wink idea arrow neutral cry mrgreen

*