Kodėl verta apsipirkinėti internetu

Manau, nerasime nei vieno žmogaus, kuris nebuv girdėjęs apie internetinę parduotuvę. Tačiau tikrai sutiksime ne vieną žmogų, kuris iki šiol nesinaugojo interneto teikiamomis paslaugomis tiek atsiskaitant už paslaugas, sumokant komunalinius mokesčius internetu tiek nėra pasinaudojęs drabužiai internetu paslauga. Tačiau, vis dar pastebimas drabužiai internetu didėjančia paklausa. Kodėl taip drąsiai teigiu, kad drabužiai internetu paklausa didėja?  Remiantis nepriklausomos vartotojų bendrovės atlikatsi duomenimis, internetu ir jo teikiamomis paslaugomis nesinaudoja 45 proc. visų apklaustųjų – jie nesinaudoja galimybe atsiskaityti už paslaugas, sumokėti mokesčius už komunalinius patarnavimus bankiniu pavedimu, bei ensinaudoja apslauga įsigyti drabužiai internetu. Tačiau, net kas antras vartotojas, kuris teigė, kad iki šiol nesinaudojo interneto teikiamais privalumais ir jo paslaugomis, teigė, kad per ateinančius metus žada tai išbandyti. Vadinasi, galima drąsiai teigti, kad susidomėjimas tiek pačiu internetu tiek jo teikiamomis galimybėmis yra gana didelis. Tačiau, kaip teigė patys apklaustieji, jiems tiesiog trūksta patirties mokant internetu už įvairias paslaugas (net gi ir komunalinius patarnavimu) ir juolab trūksta patirties įsigyjant prekes ar drabužius internetu. Pagrindinis dalykas dėl ko žmonės domisi interneto teikiamomis galimybės yra tai, kad mokant už paslaugas internetu nereikia niekur eiti iš namų, nereikia stovėti eilėse prie kasos susimokėti bei tai, kad darbužiai internetu yra kur kas pigesni nei įprastinėse parduotuvėse (taip yra dėl to, akd internetinė sparduotuvės sutaupo nesinuomodamos patalpų parduotuvėje bei nesismadydami parduotuvės konsultantų, todėl jie gali pasiūlyti drabužius pigesnėmis kainomis).

Be abejo, įsigijant prekes ar drabužius internetu visada yra rizika, kad gausite ne tokios kokybės ar ne tą prekę, kurios norėjote. Kaip pvz, perkant drabužius internetu galite suklysti dėl savo dydžio arba tiesiog pati prekės kokybė ar medžiaga nebus tokia kokios pageidavote (nors prie prekės aprašymo viusad abūna parašyta sudėtis ir dydžiai bei pažymėta jeigu dydžiai neatitinka standartinių dydžių). Todėl, perkant prekes internetu reikia būti budriems ir skaityti viską kas parašyta apie pačią prekę, o ne aklai ją pirkti tik pasižiūrėjus į paveiksliuką. Be to, perkant prekes internetu visada yra galimybė neįtikusią ar nepatikusią prekę grąžinti atgal pardavėjui arba ją pakeisti jeigu neatitiko dydis. Taigi, čia lieka tokia pati galimybė pasikeisti prekę kaip ir įprastose parduotuvėse. Kaip žinia, šiuo metu netgi ketinama pratęsti grąžinimo terminą net iki 30 dienų nuo gavimo tų prekių, kurios įsigytos internetu. Žinoma, apatinis trikotažas lieka kaip negražinama ir nekeičiama prekė. Tačiau, kaip jau manau visi žinome, kad apatinis trikotažas net ir įprastinėse parduotuvėse nėra priimamas atgal ar pakeičiamas kitu. Todėl, šiuo atveju apatinis trikotažas nėra pati geriausia prekė, kurią galima įsigyti internetu (be to, būtent šios prekės dydis dažniausia skirasi ir visada rekomenduojama prisitaikyti savo dydį individualiai).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

question razz sad evil exclaim smile redface biggrin surprised eek confused cool lol mad twisted rolleyes wink idea arrow neutral cry mrgreen

*