Kas ima greituosius kreditus?

Tai pirmas klausimas, kuris man iškyla, kai pagalvoju apie greituosius kreditus. Kokie žmonės gali juos imti? Tačiau pasigilinus į situacija, supranti, kad žmonės atsiduria labai įvairiose gyvenimo situacijose, kai klausimas atsiduria tarp gyvenimo ir mirties. Štai vienas mano darbuotojas, kuris tikrai pinigus švaisto iškart gavęs atlyginimą, atsidūrė situacijoje, kur turėjo gelbėti savo giminaitę, bet neturėjo už ką susimokėti gydymo išlaidų. O ir draugai jam nebeskolino. Tokiu atveju jam pravertė greitasis kreditas, kurį jis pasirinko peržvelgęs rinkoje esančių greitųjų kreditų pasiūlymus.

Kai kurios bendrovės, tokios kaip SMScredit ir Creditplus, netgi siūlo pirmas paskolas nemokamai. Tai juk nieko nekainuoja – tas pats kas skolintis iš draugo. Kitos bendrovės nemokamų kreditų nesiūlo, tačiau suteikia didesnes sumas. Štai BigBank kreditas suteikia net iki 34000 Lt paskolą. Su tokia suma gali ne tik kitiems padėti, bet ir gerai paatostogauti.

Žinoma, reikia gerai pasiskaičiuoti ir įsivertinti savo galimybes, kad tikrai sugebėtum tą kreditą grąžinti. Nors imant greitąjį kreditą niekas nieko neklausia dėl tavo pajamų, tačiau pats turi skaičiuoti ir susiprasti, kad ne tiesiog pinigai dovanai, juos juk reikės grąžinti. Tačiau kaip minėjau, kartais greitieji kreditai paslauga, kuri gali palengvinti kai kurias sudėtingas ir nemalonias gyvenimo situacijas.

Kiti greituosius kreditus ima norėdami išvykti į kelionę, ar tiesiog pritrūkę pinigų naujam telefonui. Kelionėje iššvaisto visus pinigus, dar prisiskolina iš kitur, ir papuola į bėdą, kai nebeturi iš kur grąžinti ne tik pasiskolintos sumos, o jau ir prisikaupusių didelių palūkanų. Patariame skolintis atsakingai, nežiūrime į greituosius kreditus kaip į savaiminį blogį, tačiau reikia labai gerai pasverti savo galimybes, įvertinti galimus scenarijus ir tik tuomet skolintis. Viską įvertinus, greituosius kreditus galima imti ir džiaugtis gyvenimo suteikiamais malonumais. Prieš imdami, peržiūrėkite visų įmonių pasiūlymus ir išsirinkite geriausią sau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

question razz sad evil exclaim smile redface biggrin surprised eek confused cool lol mad twisted rolleyes wink idea arrow neutral cry mrgreen

*