Kaip pasirinkti Latvijos kredito kompaniją?

Latvijoje egzistuoja nemažai kreditą teikiančių kompanijų, kurios siūlo skolintis. Kiekviena jų yra individuali ir kažkuo geresnė už kitą. Viena todėl, kartais paieškos gali būti labai ilgos, tačiau svarbiausia, kad pasirinkimas egzistuoja, nes tada galima rasti konkrečiai jums labiausiai tinkamą variantą. http://www.kredita.lv/ svetainėje galite rasti Latvijoje pačius populiariausius pasirinkimus. Patogioje lentelėje pateikti visi šiuo metu geriausiu pasiūlymus teikiantis variantai. Greitasis kreditas latvių kalboje skamba atrais kredits. Pasinaudokite kredits galimybe.

Remiantis keliais aspektais įvertinkite, pagal kokius kriterijus ieškosite firmos:

 • Pirmo kredito galimybės
 • Kokią pinigų sumą galite skolintis patį pirmą kartą.
 • Kredito skolinimosi galimybės.
 • Per kokį laikotarpį pasiskolintą pinigų sumą reikės gražinti.

Nemažai lygiai tokių pačių firmų sėkmingai savo veiklą plečia tiek Latvijoje, tiek Lietuvoje. Tad jei jums reikia konkrečios info apie gretimos kaimynės paskolų  galimybes – faktų ir taisyklių galite ieškoti lietuvių kalba. Daugiau ar mažiau viskas sutaps. 

 1. SMS credit viena iš pačių sparčiausių firmų. Kreditą suteikia vos per kelioliką minučių nuo prašymo pradžios. Žinoma, tokiu atveju, jei jūsų prašymas yra patenkinamas. Jei skolinatės iš užsienio kompanijos, taip greitai paskolos gauti nepavyks, nes teks pristatyti dokumentus.
 2. VIA sms siūlo pasiskolinti iki 500 eurų. Tai yra maksimali suma, kurios galite prašyti siekdamas gauti kreditą. Tačiau ir pajamos turi būti užtektino dydžio.
 3. Štai BigBank siūlo skolintis net iki 10 000 eurų. Tačiau tikrai ne visi gali gauti maksimalią sumą. Jūsų pajamos turėtų būti labai didelės, kad tai taptų įmanoma.
 4. Vivus lv maksimalus laikotarpis, per kurį privalote grąžinti pinigus – 30 dienų.  Jei matote kad jums nepavyks – prasitęskite. Tai papildomai kainuos, tačiau verta. Kuo anksčiau pranešite, kad grąžinimas jums yra per sudėtingas, tuo mažiau mokėti turėsite. Viskas taip pat priklauso ir nuo palūkanų bei jūsų pasiskolintos sumos dydžio.
 5. Kreditis 7 taip pat suteikia paskolą pr kelioliką minučių. Tačiau analogo Lietuvoje rasti nepavyksta. Galbūt ateityje atsiras.
 6. Green credit pasilieką vieną dieną apsvarstymams ar kreditą jums suteikti. Per 24 h gausite atsakymą.
 7. Via sms suteikia skolinimosi galimybę iki 500 eurų. Jei jums reikia didesnės pinigų sumos – teks kreiptis į kitas firmas, tačiau būtent tokio dydžio paskolos dažniausiai žmonėms ir būna reikalingos.

Kuomet egzistuoja toks platus pasirinkimas  -išsirinkti tobuliausiai jums tinkantį tikrai nebus sunku. Tiesiog reikia laiko, kad galėtumėte detaliai išanalizuoti visus pasiūlymus, kurie jums yra pateikiami. Susirasti tinkamiausią variantą yra geriausia naudojantis pieštuku ir popieriumi. Susirašykite visus variantus ir žymėkite varneles prie tų, kurie jums bent kiek tinka. Taip atmetimo būtu rasite tobulą variantą. 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

question razz sad evil exclaim smile redface biggrin surprised eek confused cool lol mad twisted rolleyes wink idea arrow neutral cry mrgreen

*