Kaip išsirinkti tinkamus prezervatyvus?

Šiuo metu prezervatyvai yra pati populiariausia apsisaugojimo priemonė. Kalbant apie apsisaugojimą – dažniausiai turima mintyse neplanuotą nėštumą, tačiau šiuo atveju tai galimybė išvengti ir lytiškai plintančių ligų. Tai vienintelis būdas, tad jei jau dažnai tenka patirti lytinis santykius su menkai pažįstamais asmenimis – prezervatyvai turi būti geriausi jūsų draugai. Tačiau esant labai didelei pasiūlai kartais gali būti sunku išsirinkti, kurie labiausiai jums tinka. Žinoma, pirmiausia lieptume atkreipti dėmesį į dydį, kadangi tik tinkamas jos pasirinkimas užtikrins visiškai tikslinga prezervatyvų funkcionavimą.

Faktas: dažniausiai suplyšęs prezervatyvas būna ne per mažas, o per didelis. Didžioji dalis vyrų, statistika parodė, jog renkasi kur kas per didelius prezervatyvus. Žinoma, savo egzo sumenkinimas išsirinkus labai mažus gal ir bus nemažas, tačiau tai bent jau padės būti tikram, kad prezervatyvai bus naudojami visiškai pagal paskirtį.

Varpos apimtis
(nuo – iki)

9.5 cm -10 cm

10 cm – 11 cm

11cm – 11.5cm

11.5 cm – 12 cm

12 cm – 13 cm

13 cm – 14 cm

14 cm – 15 cm

Prezervatyvo dydis

47

49

     53  Standartas

56/57

60

64

69

Pateiktoje lentelėje galite matyti duomenis pagal kuriuose reikia išsirinkti labiausiai vyrų tinkamą dydį. Jei pateiktoje lentelėje esantys duomenys jums nėra visiškai aiškūs – visada galite paskambinti į erotinių prekių parduotuvę ir ten jums bus suteikta visa reikalinga informacija. Profesionalai, kurie ten dirba, tikrai puikiai išmano savo produkciją, tad patarimai, kuriuos gausite bus išties naudingi.

Žinoma, toks pasirinkimas yra gana sąlyginis, kadangi kiekviena varpa yra individuali. Kad rastumėte geriausiai jums tinkantį variantą, remdamiesi dydžiu, kuris turėtų jums tikti – įsigykite vienu dydžiu mažesnį ir vienu dydžiu didesnį prezervatyvą. Išbandykite. Taip pavyks rasti labiausiai jums tinkantį variantą.

Nepamirškite, jog egzistuoja taip pat įvairių prezervatyvų, kurie suteikia papildomas funkcijas. Žinoma, dažniausiai papildomos funkcijos yra suteikiamos moterims: įvarus ūsiukai, grublėtumai tai dar vienas malonumas šalia to, kurį ir taip jaučiate. Tokio tipo prezervatyvai taip pat, kaip ir paprasti, skiriami įprastais dydžiais. Egzistuojant tokiam plačiam pasirinkimui tikrai pavyks rasti labiausiai jums tinkantį variantą. Jei radote tobulą taškelį – visada apsipirkinėkite ten pat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

question razz sad evil exclaim smile redface biggrin surprised eek confused cool lol mad twisted rolleyes wink idea arrow neutral cry mrgreen

*