Drabužių dydžiai: kaip nesuklysti perkant?

Apsipirkinėjimas interneto erdvėje tapo labai paplitusiu reiškiniu. Kodėl žmonės apsipirkinėja virtualioje erdvėje? Kadangi jame pateikiami drabužiai yra kur kas pigesni, juolab kaip ir dėl visų kitų daiktų, kuriuos perkame internete – paprasčiausiai patogu pirkti net neišėjus iš namų. Užsisakyti labai paprasta, telieka sumokėti pinigus ir laukti, kol pasirinktas drabužis atkeliaus iki namų durų. Tuomet su džiaugsmu puolate jį išpakuoti. O kai stengiamės apsirengti pamatome, jog… jis per mažas… Arba per didelis. Būna įvairiai. Galbūt todėl dalis tautiečių taip kategoriškai žiūri į drabužius, kuriuos galima užsisakyti internetinėje erdvėje.

Jei esate „standartinio“ kūno sudėjimo asmuo, tuomet turbūt su didelėmis problemomis perkant drabužius nesusidursite. Rūbai internetu dažniausiai pateikiami pagal kilmės šalį arba firmą, kuri juos teikia, tad prieš perkant pasidomėkite ar jie galima europietiško standarto dydžius. Pavyzdžiui, daugelis pastebėjo, jog dažniausiai kiniečių gaminami drabužiai yra labai maži, tad nei kiek aukštesnis, nei stambesnis žmogus tikrai sau neras pasirinkimo. Net ir vidutinio ūgio ir svorio panelei rekomenduojama pirkti drabužį bent dviem dydžiais didesnį, nei įprastai jį nešioja. Jai geriau taip surizikuoti ir esant nepasisekimo atveju paprasčiausiai sumažinti nei nusipirkti per mažą ir ieškoti perpirkėjų.

Labai patogu kuomet prie parduodamų drabužių būna nurodytas dydis, taigi galite pasimatuoti reikiamas apimtis ir palyginti su tomis, kurios yra parašytos prie parduodamo drabužėlio.

Nepaisant to, jog nurodyti duomenys ne visus drabužius galima pirkti internetu. Štai, pavyzdžiui, batų nerekomenduojama, kadangi jų nepasimatavus paprasčiausiai negalite žinoti ar tiks ir patiks. Rankinukas yra kur kas paprastesnis pasirinkimas. Arba tunikos internetu, kurios įprastai dėl savo modelio tinka kiekvienai moteriai. Jei nupirktas drabužis netinka, visada galite bandyti surasti kitą pirkėją. Pavyzdžiui pasiūlyti pažįstamiems, o jei atsiras daugiau norinčių net parduoti už didesnę sumą nei pirkote.

Apsipirkinėjimas internete yra patrauklus pasirinkimas, kuris turi labai daug pliusų. Tačiau kai kuriais atvejais perkate tiesiog katę maiše, tad pasidomėkite apie elektroninę parduotuvę iš kurios prekes sakotės, kitaip galite nusivilti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

question razz sad evil exclaim smile redface biggrin surprised eek confused cool lol mad twisted rolleyes wink idea arrow neutral cry mrgreen

*