Darbas

Darbas, tai mums visada išlieką pirmoje vietoje, bet kai suteikia daugiau malonumo , nei diskomforto ar psichologinio ne efektingumo. Labai svarbu žinoti , tai ko norime . Ir būtent, tai ką galime suteikti. Darbas turi būti efektingas , nes jame gaunamos žinios turi būti pritaikytos praktikoje, tačiau būna ir priešingai, kada praktikos dėka yra gilinamos žinios.

(Mes ne gimėme kitoje galaktikos pusėje, todėl turime kovoti už savo laisvę ir prieš kitų neteisingus įsitikinimus, kuriais specialiai yra apribojama mūsų laisvė ir galimybės , neskaitant to, kad žmogaus įsitikinimai ir motyvacija  priklauso nuo požiūrio , kuri kartais stengiamasi sulaužyti , vardan egoistiškų tikslų ar savo menkos vertės supratimo)

Darbas neturi būti didžiausias prieštaravimas rezultatams , nebent jautiesi neteisingai vertinamas arba nepasitiki darbo vaisiais, tai yra laimėjimais teikiančiais naudą.

Kas dažnai pasitaiko tarp jaunimo , kai suvokiame darbo rezultato kainą, kuri nėra mūsų pridėtinė vertė prie atlyginimo. Todėl dažnas atvejis , kuris vadinamas proto nutekėjimu arba fizinės jėgos praradimas. Kadangi, daugelis jaunų žmonių vyksta į vakarus ar šiaurę , kur proto žinios ar fizinė jėga yra labiau vertinama. Ir keista, bet egzistuoja tarybinės dešrelės santvarką , kur norima pastatyti į savo vergovę ir saugoti viename katile, kada yra apribojama laisvė ir galimybės. Pavyzdžiui , kada dirbate pigiau grybo , tačiau neturite  tiek jėgų už save kovoti, nes jaučiate , kad nebūs naudingą, bet tie , kuriems dirbate dažnai vertinimą pasilieką savo rankose. Tokiais atvejais reikia mokėti prieš darbą susitarti, nes kitaip jausite savęs moralinio tratinimo nepasitenkinimą, kuris bus psichologiškai sunkus ir nelengvas. Niekada nereikia pasakoti apie savo gyvenimą , jeigu ir klausia , tai žinoti atsakymus, kuriais nebūtų kokios nors interpretacijos, kuri pažeistų jūsų orumą ir teises. Priešingai leidus yra valdomas kitų prieštaravimas prieš asmenybę, kuri galbūt nėra kalta , tačiau kažkam žaidimas , kuris teikia ne tik malonumą , bet ir pinigus, juolab dešrelė yra apribojama ir lengviau suvalgoma.

Taigi, darbas legalus tarp darbo skelbimai ir darbo skelbimai Kaune .

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

question razz sad evil exclaim smile redface biggrin surprised eek confused cool lol mad twisted rolleyes wink idea arrow neutral cry mrgreen

*