Keliones laivu ar kelione skrendant lėktuvu?

 

 

Gyvename tokiu laikotarpiu kai keliones pasirinkti galime kokias tik norime: ar keliauti kruiziniu laivu jūra ar skristi lektuvų (tai yra pasirenkant kelionės būdą – pigus skrydziai) ir pamatyti šalis drąsiai stovint ant žemės. Daugiausia žmonės keliauja lėktuvais pasirenkant pigių skrydžių bendrovę ar aviakompaniją, nes tik šiuo būdu gali pamatyti daugiausiai pasaulio šalių ir jas apžiūrėti iš visų pusių. Be to, šis keliavimo ir pasaulio pažinimo būdas yra paprasčiausias, lengviausias ir pigiausias. Kaip man teko pastebėti gyvenime daug kas atsisako plaukti kruiziniu laivu, nes  bijo plaukti laivu. Na taip, keliaujant laivu nesijauti toks saugus, nes nejauti tvirtos žemės po kojomis.

Kruizų šiais laikais yra įvairiausių: viduržemio jūros kruizas, transatlantinis kruizas, karibų jūros kruizas. Skamba tikrai labai viliojančiai. Daug kam atrodo, kad kruizai skirti pensininkams ar turtuoliams, kurie gali sau leisti už tai susimokėti nemenką sumą pinigų. Tačiau, tai nėra tiesa. Šie kruizai yra puikiai priraikyti pasilinksminti ar pailsėti bet kokio amžiaus keliautojams. Be to, kiekvienas laive tikrai ras ką veikti (tai yra kruiziniai laivai dažniausiai būna pritaikyti bet kokių poreikių turintiems asmenims). Kruiziniame laive kas vakarą vyksta renginai, šokiai. O dienomis įvairūs sporto renginiai ar tiesiog galite išsitiesti ant denio prie baseino ir mėgautis kelione.

Trumpai kalbant apie pačius kruizus tai jų aplinka tokia: tai dideli laivai, keliolikos denių, kuriuose telpa keli tūkstančiai keliautojų. Net galima prilyginti šį laivą dideliam viešbučiui ant vandens. Žmonių amžiaus cenzas bus įvairus n uo šeimų su mažais vaikais iki pagyvenusių pensininkų. Tačiau, kaip minėjau, laive yra keli deniai ir visame laive pilna įvairių pramogų skirtų bet kokio amžiaus žmonėms, todėl nereiktų išsigąsti, kad kruiziniame laive galite sutikti nuo mažamečių iki pagyvenusių žmonių.

Laive įrengtos kajutės – kaip viešbučio kambariai. Jos būna skirtingų lygio – tai yra dydžio ir liukso klasės. Pačios pigiausios kajutės – be lango, jos dar vadinamos „vidinėmis kajutėmis“.

Plaukiant kruiziniu laivu patartina įsidėti pačių įvairiausių drabužių. Dienos metu laisvo stiliaus rūbais galėsite vaikščioti ant denio, užsiimti norima veikla bei vaikščioti po uostus. O vakare greičiausiai eisite vakarienės į laivo restoraną ir greičiausiai ten bus laikomasi tam tikro dress kodo – bent vieną vakarą restorane tikrai bus organizuojama gala vakarienė – tai yra dress kodas vakariniai rūbai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

question razz sad evil exclaim smile redface biggrin surprised eek confused cool lol mad twisted rolleyes wink idea arrow neutral cry mrgreen

*